Serenay Sarıkaya Estetik, Yaş, İnstagram, Fan, Boy, Annesi, Sevgilisi, Kerem Bursin, Kimdir, Kilo, Nereli, Çağatay Ulusoy, Saç Rengi, İfşa, Filmleri, Twitter, Mavi

0 206

Serenay Sarıkaya; geçen gün Nişantaşı’nda bir estetik kliniğinden çıkarken kameralar tarafından görüntülenmişti. Geçen aylarda ise güzel oyuncu Serenay Sarıkaya‘nın Maslak’taki özel bir hastanede estetik ameliyatı olduğu, hastane kaydını da fake yani farklı bir isimle yaptığı iddia edilmişti. Serenay Sarıkaya’nın hastaneye giriş için adını Seren Kaya yaptığı söylentileri dilden dile yayılmıştı. Fakat Sarıkaya’nın menajeri isim iddiasını yalanlamıştı. Bunun üzerine hastane yönetimi açıklama yapmıştı. Serenay Sarıkaya, kendisine sorulan Kontrole mi geldiniz? sorusu karşısında adeta deliye döndü. Güzel oyuncu, Size ne ya! diyerek çok sert bir çıkışta bulundu.. Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz ile beraber geçtiğimiz yıl Mart ayında Atina’da görüntülenmişti. Fotoğraflarla belgelenen sürpriz aşk, 2020’nin en çok konuşulan birlikteliği olmuştu.

Serenay Sarıkaya Estetik

Serenay Sarıkaya, önceki gün Nişantaşı’ndaki bir estetik kliniğinden çıkarken görüntülenmişti. Nişantaşı’ndaki klinikte ortalama bir saat kadar kalan Serenay Sarıkaya, birkaç ay önce yine aynı klinikte görüntülenmiş ve koşar adımlarla açıklama yapmadan otomobiline geçmişti. Geçtiğimiz aylarda silikonlarını yenilettiği iddia edilen 29 yaşındaki güzel oyuncu, Kontrole mi geldiniz? sorusunu da cevapsız bıraktı.

Serenay Sarıkaya İnstagram

Serenay Sarıkaya instagram adresi: @serenayss ‘ dır.

Serenay Sarıkaya Yaş

Serenay Sarıkaya 29 Yaşındadır. 1 Temmuz 1991 yılında dünyaya gelmiştir.

Serenay Sarıkaya Fan

Serenay Sarıkaya Fan adresleri: instagram: @serenayssforever’ dir. Twitter Fan sayfası: @serenaysrkyfans’dır.

Serenay Sarıkaya Boy

Serenay Sarıkaya Boy ölçüleri; 1,75 m’dir.

Serenay Sarıkaya Annesi

Serenay Sarıkaya’nın annesi; Ümran Sarıkaya’dır.

Serenay Sarıkaya Sevgilisi

Serenay Sarıkaya Sevgilisi; En son Cem Yılmazdır. Fakat Cem Yılmazdan ayrıldıktan sora ortaya atılan herhangi bir sevgili iddiası yoktur.

Serenay Sarıkaya Kerem Bursin

Serenay Sarıkaya Kerem Bursin ilişkisi bulunmamaktadır. İkili yıllar öncesinde bir aşk yaşamış ve bu aşk defterini sonlandırmışlardır.

Serenay Sarıkaya Kimdir

Serenay Sarıkaya 1 Temmuz 1991, Ankara doğumlu Türk oyuncu ve aynı zamanda bir modeldir. 15 yaşındayken Çek Cumhuriyeti’nde katıldığı bir güzellik yarışmasında jüri özel ödülünü almıştır. Aynı yıllarda Plajda adlı bir sinema filminde rol alarak oyunculuğa adım atmıştır.

Serenay Sarıkaya Kilo

Serenay Sarıkaya kilo ile ilgili herhangi bir sorunu bulunmamaktadır. Son derece fit bir bayandır. Ortalama tahmini 55 kilo olduğu değerlendirilmektedir.

Serenay Sarıkaya Nereli

Serenay Sarıkaya Nereli; Ankarada dünyaya gelen güzel oyuncu model; bir süredir ailesiyle Antalya‘da yaşayan Sarıkaya, 7 yaşındayken anne ve babası ayrılmasından sonra babasının başka bir evlilik yapması üzerine annesiyle birlikte İstanbul’a taşınıp oraya yerleşip yaşamaya başlamıştır.

Serenay Sarıkaya Çağatay Ulusoy

Serenay Sarıkaya Çağatay Ulusoy ilişkisi yıllar öncesine dayanan Med Cezir dizisi ile başlamış ve dizinin son bulması ile beraberinde kısa süre içerisinde ilişkileri de sonlanmıştır.

Serenay Sarıkaya Saç Rengi

Serenay Sarıkaya saç rengi oldukça doğal ve kendi saç tonuna yakın açık küllü kumral rengindedir. Medcezir dizisinde saçlarını bir ton daha koyulaştırıp hafif kızıllık denemiştir. Fakat Fi dizisinde saçlarında kendi saç tonuna yakın bir açık küllü kumral renk olarak karşımıza çıkmaktadır.

Serenay Sarıkaya ifşa

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz’ın beraber olduğu fotoğraflarına sürekli olarak yorum yapan bir sosyal medya kullanıcısı, Sarıkaya ile olan mesajlarını ifşa etmişti.

Serenay Sarıkaya Filmleri

Serenay Sarıkaya filmleri; Limon Ağacı – peri , Peri masalı – talya, Adanalı – Sofia, Plajda – aslı, 2010 da ise Lale Devri – yeşim, Paramparça aşklar ve Şaşkın.. He bir de Hoşçakal isminde bir kısa film deneyimi de olmuştur.

Serenay Sarıkaya Twitter

Serenay Sarıkaya Twitter adresi; @srnysrkyresmi sayfasıdır.

Serenay Sarıkaya Makyajsız

Serenay Sarıkaya Makyajsız Resimleri.

Serenay Sarıkaya Mavi

Serenay Sarıkaya Mavi markasının da tanıtım mankeni olmuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.