Hadise Estetik, Hadise Yaş, Hadise Giyim, Hadise Makyajsız Hali, Hadise instagram

0 198

Hadise estetiksiz resimleriyle magazinin gündemine bomba gibi düştü. Gençlik dönemlerine ait O Ses Türkiye programındaki görünümüyle sosyal medyanın en çok konuşulan ismi olan 34 yaşındaki Hadise Açıkgöz, 2019 yılının son günlerinde hakkında çıkan kalça kaldırtma ve göğüslerine silikon taktırma yorumlarına cevap vermekten kaçınmıştı. Son zamanlarda giyimiyle eleştirilen ancak bu eleştirilere aldırış etmeden hayatına aynı şekilde devam eden şarkıcı Hadise, son zamanlarda tercih ettiği cesur giyimli kıyafetlerle silikon taktırdığı iddialarını doğrulamış oldu. Hadise’nin eski halleri şoke etmişti. Birçok sosyal medya kullanıcısı ise Hadise’nin yıllar önce O Ses Türkiye çekimlerinde çekilen fotoğraflarını paylaşarak göğüs dekoltesine dikkat çekti. Hadise’nin estetiksiz halini görenler, Ne estetik yaptırmışsın be Hadise.! şeklinde serzenişlerde bulundu.

Hadise Estetik

Hadise estetik yaptırdı mı sorusunun cevabı ünlü şarkıcı tarafından her ne kadar cevapsız kalsa da; göğüs, dudak, kalça kısımlarında estetik olduğu çıkan iddialar arasındadır.

Hadise Yaş

Hadisenin yaşı bütün hayranlarının merak ettiği bir konudur. Hadise şu an itibari ile: 35 yaşında doğum tarihi ise 22 Ekim 1985’tir.

Hadise Giyim

Hadise giyim ve kıyafet konusunda da kendisinden söz ettirmesini başaran bir kadındır. Özellikle giydiği cesur kıyafetler çok konuşulmaktadır.

Hadise Makyajsız Hali

Hadise makyajsız hali ile de elbette ki oldukça çekici bir kadın olduğunu ispatladı.

Hadise instagram

Hadisenin instagram kullanıcı hesabı: @hadise’dir.

Hadise Twitter

Hadisenin twitter kullanıcı hesabı: https://twitter.com/Hadise şeklindedir.

Hadise Reymen Dans

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.