Gıdı Estetiği Nedir, Nasıl Yapılır, Gıdı Estetiği Fiyatları, Gıdı Estetiği Ameliyatı

0 212

Gıdı estetiği; insanların yüz bölgelerinde olan şekil bozukluklarını ve yaşlanmanın etkisiyle oluşan etkilerde özellikle makyaj hilelerinden faydalanılarak gizleme yapılabilmektedir. Fakat gıdı bölgesinde olan sarkmalarda, kırışıklıklarda böyle bir şansınız bulunmayacaktır. Gıdı bölgesinde olan sarkmaların tek çözümü gıdı estetiği ameliyatı olmaktır.

Gıdı Estetiği Nedir?

Gıdı estetiği nedir, çene altındaki sarkma ve gıdı bölgesindeki fazla yağların lazer lipoliz yöntemi ile giderilmesi işlemine denilmektedir. Gıdı bölgesinde yapısal veya kiloya bağlı olarak bazı insanlarda yağlanma ve sarkma oluşmaktatır. Gıdı estetiği ameliyatı ile bu sarkmalardan kurtulabilirsiniz.

Gıdı Estetiği Nasıl Yapılır?

Gıdı estetiği nasıl yapılır; öncelik olarak şunu bilmekte yarar var diyebiliriz. Özellikle ameliyatsız estetik uygulamalarının tam etkili sonuç verebilmesi için yapılacak işlemin erken sarkma dönemlerde yapılması germektedir. Yani gıdı sarkması fark edildiği anda işlem yapılırsa daha etkili ve aynı zamanda daha kalıcı sonuçlar elde edilebilir. Ameliyatsız gıdı toparlama ve germe işlemlerinde,radyofrekans dalgaları cilde uygulanmaktadır.. Cilt dokusu altına nüfuz eden bu dalgalar bağ dokusunun yenilenmesine doğal olarak da derinin kendini toparlamasına neden olacaktır.

Gıdı Estetiği Fiyatları?

Gıdı estetiği fiyatları; işlemi yapacak doktorun tecrübe ve deneyimine göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca lokal mi yoksa genel anestezi ile mi yapılacağı ücreti etkileyecektir. Bunun dışında gıdıdan yağ aldırma işleminin hangi hastanede yapılacağı da fiyatı etkileyen etkenler arasındadır.

Gıdı Estetiği Ameliyatı?

Gıdı estetiği ameliyatı; kulak arkasından açılan kesiler aracılığı ile gerçekleşmektedir. Genel anestezi veya sedasyon uygulaması altında gerçekleşen bu ameliyatta sarkan gıdı görünümü kesilerek vücuttan uzaklaştırılmayı hedefler. Geriye kalan gıdıdan sarkan deri, gerilerek çene hattına dikilmektedir. Gıdı germe ameliyatından sonra gıdınız düz, pürüzsüz ve fit bir görünüme sahip olacaktır..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.