Derya Baykal Estetik Derya Baykal instagram Teve2 Derya Baykal Örgü Yelek Bere Modelleri

0 252

Derya Baykal katıldığı bir tv programında estetik ile ilgili soruları yanıtladı. Sunucunun bayadır gençleşmişsiniz acaba estetik mi yaptırdınız sorusuna gülümseyerek ‘Sadece boynuma estetik yaptırdım.’ başka hiç bir yerimde estetik yoktur demesi sunuyu çok şaşırttı. Ama sadece yüzünde hafif estetik tarzı dokunuşlar olduğunu dile getirdi. Sözlerine şu cümlelerle devam etti; Çok zayıfladığım için boynum ekranda hoş görünmüyordu. Spor da yapsam toplamıyordu. Şeyda Coşkun’la 14 kilo verdim. Hayatımı değiştirdim, şu anda her gün yürüyorum.. Şu anakadar hayatımda herşey yolunda ve çok mutluyum şeklindeki açıklamarı ve mutluluğu gözlerden kaçmadı açıkçası. Derya Baykal (d. 1 Şubat 1957, Ankara), Türk oyuncudur.  64 yaşında olmasına rahmen halen diri fiziği ile kendisinden söz ettirmeyi başarabilmiştir.

Derya Baykal instagram

Derya Baykal instagram hesabında sunuculuğunda değinmiş olduğu konular ile ilgili bazı resimler paylaşarak kullanıcılarını bilinçlendirmektedir. Günümüzde son zamanlarda bazı ünlüler özellikle takipci ve etkileşimi arttırmak adına dikkat çekici paylaşımlarda bulunabilmektedirler. Ünlü sunucu Derya Baykal’ın instagram adresi: deryabaykal ‘dır.

Teve2 Derya Baykal

Teve2 Derya Baykal; sunuculuğunu yaptığı Derya Baykalla Gülümse programının baş mimarisidir. Derya ile gülümse programında; özellikle kadınlar için, örgü yelek bere ve bebekler için biçok paylaşımlarda bulunmaktadır. Aslında günümüz magazininden ziyade faydalı paylaşımlar ile Derya ile Gülümse Teve2 ekranlarında izleyicileriyle buluşmaktadır.

Derya Baykal Örgü Yelek Bere Modelleri

Derya Baykal bebek atkı bere modelleri; Sevgili hanımlar sizlere ekranlarda göstermiş olduğumuz birbirinden farklı model ve desenlerle sizlerin ufkunu genişletme ve yapıcılığınızı ön plana çıkarma arzusu içerisindeyiz.

Derya Baykal Patik Modelleri

Derya Baykal Patik Modelleri; sizler için video olarak sunulacaktır.

Derya Baykal Bebek Yelekleri

Derya Baykal Bebek Yelekleri adı altında video ekleyeceğiz. Umarım sizlerde videoyu izleyerek anlatılanlardan faydalanabilirsiniz.

Derya Baykal Şal Modelleri

Derya Baykal Şal Modelleri başlığı altındaki videoyu izleyerek şal yapımı hakkındaki bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz.

Derya Baykal Tığ işi Hırka Modelleri

Derya Baykal Tığ işi Hırka Modelleri Modelleri; videosunda hırka nasıl yapılır bunları göreceksiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.