Aleyna Tilki Estetik, Estetiksiz Hali, Makyajsız, İfşa, İnstagram, Yaş, Twitter, Annesi, Nereli, Boyu, Görüntüleri, Nasılsın Aşkta, O Sen Olsan Bari, Kimdir, Kardeşi

0 247

Aleyna Tilki estetik yaptırdı mı yaptırmadı mı ? Bu sorular merak edilen sorular en çok sorulan sorular arasında yer aldı. Geçtiğimiz günlerde yaptığı “Erkek-kadın bir sürü sevgilim var” açıklamasıyla gündeme gelen genç popçu Aleyna Tilki hakkında bugün yeni bir iddia ortaya atıldı. Genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin son dönemlerdeki yüzünün değişik makyajları ile dikkatleri çekti. Snob Magazin’in haberine göre; Tilki’nin daha iyi bir görünüme kavuşabilmek adına dudak dolgusu yaptırdığı ve ufak bir burun operasyonu geçirdiği yer alan söylentilerden bir kaçı. Aleyna Tilki’nin yeni fotoğraflarıyla eski fotoğraflarını kıyaslayan sosyal medya kullanıcılarının da kafasında bir çok soru işaretlerine yer edinmiş gibi. Hatta, sosyal medya kullanıcıları Tilki’nin dudaklarına yaptırdığı estetiği abarttığını söylediler.

Aleyna Tilki Estetiksiz Hali

Aleyna Tilki Estetiksiz hali yeni resimlerine nazaran bir kaç operasyon yaptığının kanıtı..

Aleyna Tilki Makyajsız

Aleyna Tilki Makyajsız halleriylede hayranlarının beğenisini kazanabilenlerden..

Aleyna Tilki İfşa

Aleyna Tilki ifşa nasıl gerçekleşti; kendisi ile ilgili bir video çeken kullanıcıya, telefon numarasını gönderdiği ileri sürüldü. Sen ne tatlı bir şeysin diye bir mesaj atan genç şarkıcı, Aramızda dese de o mesajlar kısa sürede sosyal medyada yayıldı.

Aleyna Tilki İnstagram

Aleyna Tilki İnstagram hesabı: @aleynatilkiofficial resmi instagram kullanıcı hesabıdır.

Aleyna Tilki yaş

Aleyna Tilki yaş konusu bir zamanlar gündeme bomba gibi düşmüştü. 28 Mart 2000 doğumlu olan Aleyna Tili 21 yaşındadır.

Aleyna Tilki Twitter

Aleyna Tilki Twitter hesabı; https://twitter.com/aleynatilki linkindedir.

Aleyna Tilki Annesi

Aleyna Tilki Annesi; Havva Öztel, kızıyla ilgili eleştirilere dayanamayınca ortalık karışmış. Aleyna Tilki’nin annesi ya da babası olmak sanılanın aksine hiç kolay değil.

Aleyna Tilki Nereli

Aleyna Tilki Nereli; 28 Mart 2000’de Of, Trabzonlu bir anne ve Konyalı bir babanın çocuğu olarak Konya’da dünyaya gelmiştir.

Aleyna Tilki Boyu

Aleyna Tilki Boyu; 1,75 m’dir.

Aleyna Tilki Görüntüleri

Aleyna Tilki Nasılsın Aşkta

Aleyna Tilki O Sen Olsan Bari

Aleyna Tilki Kimdir

Aleyna Tilki Kimdir; 28 Mart 2000’de Of, Trabzonlu bir anne ve Konyalı bir babanın çocuğu olarak Konya’da dünyaya gelmiştir. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmasıyla ilk kez televizyonlarda görülmüştür. Ağustos 2016’da Türk besteci ve aranjör Emrah Karaduman’ın “Cevapsız Çınlama” adlı single’ında vokal olarak yer almıştır.

Aleyna Tilki Kardeşi

Aleyna Tilki’nin kardeşi Ayça Tilki, ‘Youtuber’ Berk Coşkun ile Ecrin Su Çoban’ın başrolü paylaştığı ‘Masal Şatosu: Sihirli Davet’in kadrosuna girdi. Bu, 14 yaşındaki Ayça’nın ilk oyunculuk deneyimidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.